Bayi Girişi

HABERLER

IŞIKLAR, UNICERA 2017’DE ZİYARETÇİLERİ AĞIRLADI!

28Mar'17

Işıklar Yapı Ürünleri, 08 – 12 Mart 2017 tarihleri arasında CNR Expo’da düzenlenen, Türkiye’nin en büyük ihtisas fuarı UNICERA Fuarı’na katılım sağladı. Türkiye Seramik Federasyonu ve TİMDER iş birliği ile düzenlenen, seramik sektöründe yenilikçi ürünlerin sergilendiği UNICERA Fuarı’nda Işıklar, seramik ürünleri başta olmak üzere diğer tüm ürün gruplarını da ziyaretçiler ile tanıştırdı. Bu yıl toplamda 73 bin 281 profesyonel ziyaretçinin ağırlandığı ve yabancı ziyaretçi oranında %21’lik artış sağlanan fuarda Işıklar standı da yoğun ilgi ile karşılandı.   

Ziyaretçilerin ürünler ve sektör hakkındaki tüm sorularını ayrı ayrı yanıtlayan Işıklar Yapı Ürünleri yetkilileri, ürünlerin gördüğü ilgiden oldukça memnun kaldı. Ayrıca standa gelen birçok yabancı ziyaretçiyle sektör hakkında detaylı görüşmeler sağlandı. Başta seramik olarak üretilen TILE ürününü sergileyen Işıklar, ürün hakkında gerekli tüm bilgilerin aktarılmasını sağladı ve aynı zamanda piyasaya yeni çıkarılan; yapılarda enerji tasarrufu sağlayan %100 doğal içerikli Ekoklinker hakkında da detaylı bilgiler verdi. Işıklar Yapı Ürünleri Genel Müdürü Sn. Özgür Üzeltürk ve Pazarlama Müdürü Sn. Dilek Karaköz Toruş da fuar alanında bizzat bulunarak ziyaretçilerle yakından ilgilendiler. 

 Ürünlerinin kaliteli yapı ve dokusunu sektörden her kesimle buluşturmayı amaçlayan Işıklar Yapı Ürünleri, fuar katılımlarına aralıksız olarak devam etmektedir. 

DİĞER HABERLER
TÜM FUAR HABERLERİ
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR