Bayi Girişi

HABERLER

IŞIKLAR, NİJERYA’DAN MUTLU AYRILDI!

19Nis'17

Sektörle ilgili birçok fuara katılım sağlayan Işıklar Yapı Ürünleri, bu kez, 14 – 16 Şubat 2017 tarihlerinde Nijerya’nın başkenti ve en gelişmiş sahil kenti olan Lagos’ta düzenlenen AfricaBuild Lagos fuarına katılım sağladı. Genel olarak Nijerya’da yaşayanlardan ve Afrika kıtası çevre ülkelerinden ziyaretçilerin yer aldığı fuarda Işıklar Yapı Ürünleri, standıyla üç gün boyunca ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Abuja Ticaret Müşaviri Sn. Dr. Ahmet Zafer Gülşen’in de ziyareti esnasında Işıklar’ın Afrika kıtasında var olmasından memnuniyet duyduğunu dile getirdiği sohbet gerçekleştirildi. 

Stand içerisinde ürünlerinin pratik bir şekilde sergilenmesini sağlayan Işıklar Yapı Ürünleri, Nijerya’da bulunan bayisi MG Project Resources’in de kendisine eşlik etmesiyle yerel halktan birçok ziyaretçi ile yakından iletişim kurmayı başardı. Işıklar’a ait ürünleri yakından inceleme fırsatı yakalayan sektör ilgilileri ise durumdan oldukça memnun kaldı.

Işıklar Yapı Ürünleri ise fuarın en çok ilgi gören ve ürünleri ziyaretçiler tarafından yakından tanınmak istenen standı olarak fuardan oldukça mutlu ayrıldı. Katılım sağlayan ve ilgi gösteren herkese teşekkürlerimizi sunarız.

DİĞER HABERLER
TÜM FUAR HABERLERİ
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR