Bayi Girişi

BAŞLICA HABERLER

 • Diğer
  9.ULUSAL ÇATI VE CEPHE KONFERANSI IŞIKLAR ANA SPONSORLUĞUNDA GERÇEKLEŞTİ!
  Işıklar Yapı Ürünleri ana sponsorluğunda Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği (ÇATIDER) 'nin düzenlediği, 9.Ulusal Çatı ve Cephe Konferansı 12-13 Nisan 2018 tarih ..
  16
  Nis'18
 • Fuar
  IŞIKLAR YAPI ÜRÜNLERİ BURSA İNŞAAT VE DEKORASYON FUARDINDAYDI
  11-15 Nisan tarihleri arasında, Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen Bursa İnşaat ve Dekorasyon Fuarı bu yılda sektörün ve kullanıcıların yoğ ..
  13
  Nis'18
 • Diğer
  IŞIKLAR EKOKLİNKER İLE HÜRRİYET GAZETESİNDEYDİ!
  Yapı sektörünün öncü firmalarından IŞIKLAR, iki yıllık AR-GE sonucu çıkardığı yeni nesil duvar sistemleri Ekoklinker ile Hürriyet gazetesinde yer aldı.Işık ..
  13
  Nis'18
 • Diğer
  GAYDA İNŞAAT EKOKLİNKER KONFORUNU TERCİH ETTİ!
  İzmir’in en prestijli projelerinden Gayda İnşaat / Ataşehir projesi Işıklar Yapı Ürünleri’ni tercih etti. Projenin dış cephesinde Işıklar kaplama tuğla ürünü t ..
  13
  Nis'18
 • Diğer
  9.ULUSAL ÇATI VE CEPHE KONFERANSI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!
  Işıklar Yapı Ürünleri ana sponsorluğunda Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği (ÇATIDER) ’nin düzenlediği, iki gün sürecek olan 9. Ulusal Çatı ve Cephe Konf ..
  06
  Nis'18
 • Diğer
  YAPI MALZEMELERİNDE KONFOR VE SAĞLIK KONFERANSI (TUKDER)
  Tuğla ve Kiremit Sanayicileri Derneğinin gerçekleştirdiği ve aynı zamanda dernek üyesi olan IŞIKLAR YAPI ÜRÜNLERİ” nin ana sponsorluğunda gerçekleşen Yapı Malzemel ..
  30
  Mar'18

ROAD SHOW

Işıklar Klinker Tuğla Grubu pazarlama faaliyetleri kapsamında, bu organizasyon için özel tasarlanmış tanıtım aracıyla Türkiye’ nin dört bir tarafını dolaşarak çeşitli kesimlere, üretmekte olduğu ürünler hakkında tanıtım ve bilgilendirme çalışmalarını yürütmekte. 2005 yılında başlayan Road Show organizasyonu üniversitelerin mimarlık, peyzaj ve mühendislik fakülteleri öğrencilerine, mimar ve mühendislere ve yapı sektörünün çeşitli kesimleri için yaptığı tanıtımlara devam ediyor.
REKLAM VE TANITIM FİLMLERİ
01 02 03 04 05 06 07 08 09

IŞIKLAR
SHOWROOM

Birçok şehirde showroomu bulunan Işıklar Yapı Ürünleri, İstanbul, Ankara, Antalya ve Samsun illerinde bulunan dört büyük showroomu ile ürünlerini yakından sergiliyor.

Detaylar için tıklayınız.
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR