Bayi Girişi

BAŞLICA HABERLER

 • Diğer
  IŞIKLAR BAYİLERİNİ GÜNEY FRANSA’DA AĞIRLIYOR!
  Türk yapı sektörüne yenilikler kazandırmaya devam eden Işıklar Yapı Ürünleri, 04-07 Ekim tarihleri arası çalışmakta olduğu bayilerini Güney Fransa gezisinde ağırl ..
  06
  Eki'17
 • Diğer
  SANAT, TARİH KURTARIYOR: 3. HEYKEL SEMPOZYUMU
  Bu yıl 3. Kez düzenlenen, ana sponsorluğunu Işıklar Yapı Ürünleri’nin üstlendiği “Köyünü Yaşat” projesi kapsamında Heykel Sempozyumu 24 Eylül Pazar günü kap ..
  04
  Eki'17
 • Seminer
  MİMARLIK HAFTASI 2017, IŞIKLAR SPONSORLUĞUNDA!
  Her yıl Ekim ayının ilk Pazartesi günü tüm dünyada kutlanan “Dünya Mimarlık Günü” kapsamında, tüm hafta boyunca sürecek etkinlikler dizisi Yapı – Endüstri Mer ..
  02
  Eki'17
 • Seminer
  EKOKLİNKER, BALIKESİR MİMARLIK ODASI İLE ANTANDROS’DA
  Işıklar Yapı Ürünleri Ekoklinker ile yol almaya devam ediyor…Işıklar, Ekoklinker tanıtım turu kapsamında 14 Eylül’de Balıkesir Mimarlar Odası ile bir araya geldi. ..
  29
  Eyl'17
 • Diğer
  IŞIKLAR SHOWROOM’U BURSA ÖZDAMAR YAPI’DA
  Ülkenin dört bir yanındaki showroomlarında sergilediği seçkin ürün gruplarını mimar, mühendis ve müteahhitlerle buluşturuyor. Işıklar Yapı Ürünleri, bu kez Bursa' ..
  19
  Eyl'17
 • Diğer
  ÇAĞDAŞ EĞİTİME BİR TUĞLA DAHA: ANKARA MEKTEBİM KOLEJİ
  Adını Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu “Millet Mektepleri"nden alan Mektebim Okulları, Ankara Eryaman'daki yeni yerleşkesini Işıklar ile kapladı! Özdihangökçe Mim ..
  13
  Eyl'17

ROAD SHOW

Işıklar Klinker Tuğla Grubu pazarlama faaliyetleri kapsamında, bu organizasyon için özel tasarlanmış tanıtım aracıyla Türkiye’ nin dört bir tarafını dolaşarak çeşitli kesimlere, üretmekte olduğu ürünler hakkında tanıtım ve bilgilendirme çalışmalarını yürütmekte. 2005 yılında başlayan Road Show organizasyonu üniversitelerin mimarlık, peyzaj ve mühendislik fakülteleri öğrencilerine, mimar ve mühendislere ve yapı sektörünün çeşitli kesimleri için yaptığı tanıtımlara devam ediyor.
REKLAM VE TANITIM FİLMLERİ
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10

IŞIKLAR
SHOWROOM

Birçok şehirde showroomu bulunan Işıklar Yapı Ürünleri, İstanbul, Ankara, Antalya ve Samsun illerinde bulunan dört büyük showroomu ile ürünlerini yakından sergiliyor.

Detaylar için tıklayınız.
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR