İletişim

Anasayfa > İLETİŞİM

    Marmara ve Batı Karadeniz Bölge Müdürlüğü


    Orhan Veli Kanık Cd. Yakut Sk. Eryılmaz Plz. 34810 Kavacık-İstanbul

    +90 (216) 537 00 50

    +90 (216) 537 00 59

    marmara@isiklartugla.com.tr


    Harita için tıklayınız.
    İhracat Müdürlüğü / Foreign Trade


    Orhan Veli Kanık Cd. Yakut Sk. Eryılmaz Plz. 34810 Kavacık-İstanbul

    +90 (216) 537 00 50

    +90 (216) 537 00 58

    foreigntrade@isiklar.com.tr


    Harita için tıklayınız.
    İç Anadolu ve Akdeniz Bölge Müdürlüğü


    Gençlik Cd. No: 9
    Anıttepe-Ankara

    +90 (312) 231 40 85

    +90 (312) 230 07 03

    icanadolu@isiklartugla.com.tr


    Harita için tıklayınız.
    Antalya Depo


    Topçular Mh. 1019 Sk. No: 117 Yeni Samra Pazarı Yanı Muratpaşa-Antalya

    +90 (242) 324 34 11

    +90 (242) 324 35 08

    akdeniz@isiklartugla.com.tr


    Harita için tıklayınız.
    Fabrika (Bartın)


    Ağdacı Mah. Değirmen Cad. No:116/5
    Bartın

    +90 (378) 227 12 33

    +90 (378) 227 15 43

    karadeniz@isiklartugla.com.tr


    Harita için tıklayınız.
    Doğu Karadeniz Bölge Müdürlüğü


    Güzel Yalı Mh. Atatürk Bulvarı No:174 K:2 D:6 Atakum-Samsun

    dkaradeniz@isiklartugla.com.tr


    Harita için tıklayınız.
    Güney Doğu Anadolu Blg. Müdürlüğü


    + 90 533 270 11 85

    gdanadolu@isiklartugla.com.tr


    Harita için tıklayınız.
    Ege Bölgesi


    +90 533 282 55 83 (Kuzey Ege)

    kege@isiklartugla.com.tr

    +90 533 271 65 81 ( Güney Ege)

    gege@isiklartugla.com.tr


    Harita için tıklayınız.
    Muğla İrtibat Ofisi


    Şeyh Mh. Ragıp Bey Cd. No: 6 Menteşe-Muğla

    +90 (252) 214 05 44

    +90 (533) 272 65 82

    mugla@isiklartugla.com.tr


    Harita için tıklayınız.